wiejkie-wakacje_logo
www.wiejskie-wakacje.pl tel. 501153348   22 2583312  534110120 123noclegi@gmail.com   wiejskie.wakacje@gmail.com

domek kozy tulipany kot kura prosiaczki konie bocian

firma

prawa klienta

autorska

linki

cennik

małopolskie5

województwo małopolskie,
powiat gorlicki,
gmina Uście Gorlickie

WYSOWA-ZDRÓJ

Wieś uzdrowiskowa w gminie Uście Gorlickie w powiecie gorlickim. Położona w dolinie rzeki Ropy - lasy bukowo jodłowe. Znane uzdrowisko i ośrodek turystyczny Łemkowszczyzny Zachodniej, liczne szlaki do turystyki pieszej rowerowej i konnej w najwyższe pasma Beskidu Niskiego. Liczne sanatoria (leczenie chorób układu pokarmowego, oddechowego, nerek, anemii), domy wypoczynkowe i gospodarstwa agroturystyczne. Rozlewnia wód "Wysowianka" na bazie wód: (szczawy wodorowęglanowo-chlorkowo-sodowe oraz węglowodanowo-sodowo-wapienne), park zdrojowy, dwa wyciągi narciarskie. W pobliżu jez. Klimkówka (12 km). Zabytki architektury sakralnej, cerkwie, kościoły, wspólnota Zielonoświątkowców, cmentarze wojenne z okresu I wojny światowej. Przejścia graniczne na Słowację.   MAPA

 

 

 

Julia
JULIA

 

   

JULIA 
Gospodarstwo Agroturystyczne
Julia i Mikołaj Prokopowicz
38-316 Wysowa-Zdrój 114
tel. 18 353 20 20

prokopowiczjulia@wp.pl    www.julia-wysowazdroj.pl

JULIA to Pani domu i ..dom na wzgórzu wśród zieleni i kwiatów z którego rozpościerają się wspaniałe widoki na całą południową panoramę Wysowej z jej zalesionymi wzgórzami i ciekawą zabudową.
Dla Gości cały dom z trzema pokojami 4-osobowymi i dwoma pokojami 2-osobowymi. Każdy pokój posiada łazienkę i lodówkę. Na miejscu w pełni wyposażona kuchnia oraz pokój wypoczynkowy z telewizorem.
W ogrodzie wiata z miejscem na ognisko, do biesiadowania przy każdej pogodzie, a także małe łowisko pstrąga. Gospodarz zaprasza na wycieczki krajoznawcze, a gospodyni organizuje imprezy plenerowe podając dania z ryb, dziczyzny oraz regionalne.