wiejkie-wakacje_logo
www.wiejskie-wakacje.pl  tel. 501153348   22 2583312  534110120 123noclegi@gmail.com   wiejskie.wakacje@gmail.com

domek kozy tulipany kot kura prosiaczki konie bocian

firma

prawa klienta

autorska

linki

cennik

podkarpackie-herb

województwo podkarpackie,
powiat strzyżowski,
gmina Frysztak

STĘPINA

Wieś w gminie Frysztak, powiat strzyżowski. Położna na północ od Frysztaka, 2 km od drogi wojewódzkiej nr  988  Frysztak - Wiśniowa, Strzyżów. Podziemne fortyfikacje i schrony kolejowe z czasów II wojny światowej. 27-28 sierpnia 1941r. odbyło się tu spotkanie Adolfa Hitlera z Benito Mussolinim. MAPA


 Stępina 90
 Ośrodek STĘPINKA (konie)

 Stępina 182
 Agroturystyka POD CHEŁMEM


 
 Edyta i Andrzej Ziobrowscy
 Stępina 90; 38-125 Stępina
 tel.
664 185 140

 ziobrowski@autograf.pl            www.stepinka.pl

Ośrodek "STĘPINKA" położony jest na terenie Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego (w gminie Frysztak).
 Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy 3 domki drewniane z tarasami, wyposażone w łazienki, kuchnie z pełnym wyposażeniem, piece kominkowe
 i telewizję satelitarną. W każdym domku może zakwaterować się do 5-ciu osób. Obok domków znajdują się kamienne grille i odpowiednie wyposażenie (stoły, ławki, huśtawki itp.).
 Głowną atrakcją naszego Ośrodka jest ujeżdżalnia, gdzie można pod okiem instruktora - uczyć się jazdy konnej i doskonalić swoje umiejętności.
 Organizujemy całodniowe rajdy terenowe, a w przyszłości także rajdy kilkudniowe po pięknych okolicach naszego parku Krajobrazowego.
 Na zamówienie kuchnia tradycyjna, domowa czzyli regionalna, ze znanymi "proziakami" (podpłomyki) oraz bogaty wybór innych potraw. Można zamówić także wędzonego lub pieczonego pstrąga (w pobliżu stawy hodowlane).
 Wokół wiele atrakcji; ścieżki przyrodnicze; góra "Chełm", słynne schrony kolejowe z czasów II wojny światowej.
 Nie brak atrakcji również w okresie zimowym - w niedalekiej okolicy - wyciąg narciarski.  
Zapraszamy cały rok.

 

 

 

 

 POD CHEŁMEM  
Gospodarstwo Agroturystyczne  - Irena Winiarska
Stępina 182; 38-125 Stępina
tel. 17 277 65 35;  665 211 859

pod.chelmem@poczta.onet.pl

Gospodarstwo POD CHEŁMEM zaprasza miłych gości na wypoczynek w ciszy, wśród zieleni i kwiatów w oddaleniu od dróg głównych, a nawet wiejskich zabudowań. Dojazd drogą asfaltową ze wsi Stępina w stronę Góry Chełm (za kościołem). Przygotowaliśmy dla Państwa 10 miejsc noclegowych w pokojach 2- i 3-osobowych z możliwością dostawek.
Kuchnia w pełni wyposażona do dyspozycji Gości pragnących przygotować sobie posiłek samodzielnie. Na życzenie Państwa - Gospodyni zapewnia pełne całodzienne wyżywienie, z ekologicznych produktów własnego gospodarstwa. Udział i nagrody w licznych konkursach agroturystycznych świadczą o kunszcie kulinarnym i wzorowym prowadzeniu gospodarstwa (wypieki pieczywa, ciast, przetwory itp.). Na miejscu można zaopatrzyć się we wszelkie wyroby i przetwory, kupić miód i jajka. Do dyspozycji Gości piękny ogród z altaną do biesiadowania w każdą pogodę, jest miejsce na grill, ognisko, jest nawet ...armata, która czasem strzela na wiwat.
Organizujemy imprezy okolicznościowe (do 60-ciu osób).

  

Gospodarz poleca meble ogrodowe własnego wyrobu:
ozdobne ławki, huśtawki, krzesła, fotele ogrodowe.
 
Mapa Polski Targeo


Powered by
Targeo® | AutoMapa®