wiejkie-wakacje_logo
www.wiejskie-wakacje.pl  tel. 501153348   22 2583312  534110120 123noclegi@gmail.com   wiejskie.wakacje@gmail.com

domek kozy tulipany kot kura prosiaczki konie bocian

firma

prawa klienta

autorska

linki

cennik

wielkopolska-herb5

województwo wielkopolskie,
powiat wągrowiecki
gmina Wągrowiec

KAMIENICA

Wieś w gminie Wągrowiec, powiat wągrowiecki. Położona na południowym brzegu jez. Kaliszańskiego, 10 km na północny zachód od Wągrowca (droga gminna przez Bartodzieje). Dojazd: 5 na zachód od drogi wojewódzkiej nr  190  Wągrowiec - Margonin, oraz 10 km na wschód od Budzynia (droga krajowa nr  11  ). Czyste jezioro, doskonałe warunki dla żeglarzy. W sierpniu organizowane są tu festyny latawcowe.  MAPA

  

Ośrodek Wypoczynkowy
Kamienica 11; 62-100 Wągrowiec
tel.  601 438 242

biuro@ow-oaza.com.pl    www.ow-oaza.com.pl

Ośrodek Wypoczynkowy OAZA to luksusowy wypoczynek nad jeziorem Kaliszańskim, za umiarkowaną cenę. Oferujemy pobyt w wygodnych, w pełni wyposażonych domkach murowanych lub drewnianych, które usytuowane są w odległości 20 metrów od jeziora. Nieopodal ośrodka znajduje się piękny las będący idealnym miejscem do spacerów.
Jezioro Kaliszańskie znane jest z doskonałych warunków do żeglarstwa i windsurfingu. Posiada ono pierwszą klasę czystości, a jego szerokie i płytkie brzegi zapewniają bezpieczne warunki do kąpieli dla najmłodszych.
Raj dla wędkarzy - jezioro zapewnia bardzo dobre warunki do łowienia ryb. Amatorów grzybów na pewno ucieszy bogactwo pobliskich lasów.

Aby uprzyjemnić Państwu pobyt w naszym ośrodku, przygotowaliśmy kort tenisowy oraz boisko do siatkówki plażowej. Do dyspozycji Państwa również: stół bilardowy, stół do tenisa stołowego i miejsce na ognisko. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów.
Istnieje możliwość przyjęcia grupy 70 osobowej.

Serdecznie Zapraszamy.