wiejkie-wakacje_logo
www.wiejskie-wakacje.pl  tel. 501153348   22 2583312  534110120 123noclegi@gmail.com   wiejskie.wakacje@gmail.com

domek kozy tulipany kot kura prosiaczki konie bocian

firma

prawa klienta

autorska

linki

cennik

warminsko-mazurskie5

województwo warmińsko-mazurskie
powiat ełcki
gmina Kalinowo

GOLUBIE

Wieś w gminie Kalinowo, powiat ełcki. Położona we wschodniej części woj. warmińsko-mazurskiego, nad jeziorem Golubskim, 10 km na północny-wschód od Ełku. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa suwalskiego.
Dojazd drogą gminną (nawierzchnia asfaltowa) w kierunku północnym od drogi krajowej nr   16   Ełk - Augustów. 
 Jadąc drogą nr  16  na wschód, po minięciu miejscowości Golubka skręcamy w pierwszą drogę w lewo -kierunek na północ. Mijamy rozwidlenie dróg obok Domu Pomocy Społecznej, dalej prosto i w pierwszy skręt za jeziorem w lewo. Lekko okrążamy jezioro (droga asfaltowa), po przejechaniu ok. 300 metrów (koniec wsi), skręcamy w lewo w kierunku jeziora (droga utwardzona). Długi budynek (z białej cegły) z brązowym dachem nr 59a - jesteśmy na miejscu. MAPA

  


golubie59a

  Agroturystyka - Pokoje Gościnne
"3 w jednym"
- cały rok

Golubie 59a; 19-314 Kalinowo
tel. 692 414 116

"3 w jednym" to trzy mieszkania dwu-poziomowe
w jednym budynku (tzw. szeregówka).
W każdym segmencie możemy gościć do 6-ciu osób.
Łącznie możemy przyjąć 18 osób.
Dom dla trzech rodzin, albo trzech grup przyjaciół.
Każdy segment posiada salonik z telewizorem na parterze, kuchnią i łazienką (prysznic, toaleta, umywalka) oraz dwoma sypialniami na pięterku.
Małe zwierzęta mile widziane.
GALERIA ZDJĘĆ >>>>>

Szczególną atrakcją tego miejsca jest jezioro Golubskie.
Każdy z naszych Gości ma bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora, małej plaży, pomostu i naszych sprzętów pływających (łódka, kajak, rower wodny).
To idealne miejsce na pobyt z dziećmi. Teren bezpieczny, ogrodzony. Wstęp nad jezioro osobną furtką, otwieraną przez dorosłych.
Jezioro Golubskie ma ponad 60 ha powierzchni, Jezioro raczej płytkie, przeciętna głębokość to 2 m, w najgłębszych miejscach ok 4 m. Długi pomost wystarczy do łowienia ryb, których tu dostatek. Stada łabędzi będą nam konkurencją w łowieniu.
Dodatkowa atrakcja - to nocleg w przyczepie campingowej z drewnianym tarasem. Mamy tutaj także specjalne miejsce na ognisko, grill, stół do tenisa stołowego, badmington, miejsce na siatkówkę. 
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®

MAPA