wiejkie-wakacje_logo
www.wiejskie-wakacje.pl     tel. 501153348   22 2583312  534110120  123noclegi@gmail.com wiejskie.wakacje@gmail.com

domek kozy tulipany kot kura prosiaczki konie bocian

firma

prawa klienta

autorska

linki

cennik

 

autorska-napis

 

1 kwietnia 2010

            Portal www.wiejskie-wakacje.pl powstał na podstawie wieloletnich doświadczeń w opracowywaniu i prowadzeniu reklam internetowych. Od 2001 roku prowadzimy portal o noclegach w Polsce www.123noclegi.info  oraz portal www.gdzie-nocleg.pl . Reklamujemy przedsiębiorców warszawskiego Starego Miasta na stronach www.stare-miasto.com . Informujemy o zabytkach i historii Warszawy, a także firmach działających w stolicy na stronach www.warszawska.info .

Lata tych doświadczeń zaowocowały powstaniem projektu portalu tylko na potrzeby agroturystyki. Bo choć istnieje wiele podobnych portali, to tutaj chcemy uhonorować naszych stałych wieloletnich klientów - zamieszczając ich reklamy bezpłatnie. Wystarczy zamówić reklamę w jednym z naszych portali aby zaistnieć pod 4 (czterema) różnymi nazwami - a wszystko po to aby zaprosić szukających ciekawego i nie drogiego wypoczynku na "łono natury". Od wielu lat odwiedzamy różne ciekawe miejsca na Podlasiu, Podkarpaciu w Małopolsce czy w Wielkopolsce itd., dlatego też relacje i reklamy mogą być w miarę obiektywne i pomocne przy wyborze miejsca wypoczynku.

 

Portal www.wiejskie-wakacje.pl ma służyć właścicielom gospodarstw agroturystycznych, pokoi gościnnych do prezentacji swoich obiektów, do zachęcania "mieszczuchów" do wypoczynku na wsi. Agroturystyka to nie tylko zdrowy wypoczynek na świeżym powietrzu, bezpośredni kontakt z przyrodą, smaczne jedzenie, ale często spotkanie z ciekawą kulturą, obyczajami i wspaniałymi ludźmi, którzy poświęcili swe życie pracy na roli. Jak mówi piosenka Jonasza Kofty; "Pamiętajcie o ogrodach - przecież stamtąd przyszliście".

Portal niniejszy ma służyć radą, gdzie wypocząć, gdzie pojechać na świeże mleko z małymi dziećmi, gdzie rozbić namiot wśród pól i łąk czy pod lasem. Dla turystów, wędrowców, wycieczkowiczów, zmotoryzowanych i na dwóch kółkach - będzie to podpowiedź udanych wakacji, przypomnienia dziecinnych wspomnień z dawnych wczasów u rodziny bliższej i dalszej.

Będziemy współpracować ze Stowarzyszeniami Agroturystycznymi, Kołami Gospodyń i każdym, kto poprzez nasz portal zechce przybliżyć uroki polskiej wsi; w górach, nad morzem czy na równinach.

Na stronach autorskich będziemy publikować rady jak reklamować się w internecie, a także ostrzeżenia jak nie dać się oszukać sezonowym portalom, które zakłada się dla doraźnego zarobku, a których przeciętny użytkownik "ze świecą" w internecie nie może znaleźć.